Dråpen i Havet har sitt hovedkontor i Oslo, men flere av våre ansatte er stasjonert i Hellas for å være tett på vårt arbeid i felt. I tillegg har vi et utvalg koordinatorer og feltarbeidere ved alle våre lokasjoner i Hellas. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas. Det er takket være frivillig innsats at organisasjonen er blitt det den er i dag.

Vårt team i Oslo

IMG_6275 (2)

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

IMG_6273 (2)

Birgit H. Tufte

Leder for HR- og beredskap

Epost: birgit@drapenihavet.no

Despina 2 skalert 2

Despina F. Johansen

Leder for internasjonalt arbeid

Epost: despina@drapenihavet.no

IMG_6392 (2)

Sidsel E. Aas

Leder for kommunikasjon og innsamling

Epost: sidsel@drapenihavet.no

IMG_6372 (2)

Thea Jerejian

HR Koordinator

Epost: thea@drapenihavet.no

Hanne Buller

HR Koordinator

Epost: hanneb@drapenihavet.no

Profilbilde-Nadja

Nadja Sørelvmo

Trainee HR – og beredskap

Epost: nadja@drapenihavet.no

IMG_6351 (2)

Maria Sagen Vodentsis

Kommunikasjonskoordinator, sosiale medier og innholdsproduksjon

Epost: maria@drapenihavet.no

IMG_6331 (2)

Henry Edvardsen

Kommunikasjonskoordinator, innsamling og giverservice

Epost: henry@drapenihavet.no

IMG_6321 (2)

Eline Anker

Kommunikasjonskoordinator, web og innholdsproduksjon

Epost: eline@drapenihavet.no

Vårt team i Hellas

Angelika Sogn Koutsofotinos

Greek Relations

Theodoros Karakoulakis

Operations Coordinator Greece

Christos Nikolaides

Operations Coordinator Greece

Koordinatorer Hellas

Athen

Site Coordinator/Project Coordinator – Olivia

Volunteer/Project Coordinator – Jodie

Logistics Coordinator/Project Coordinator – Silvia

Education Coordinator – Grace

Nord-Hellas

Site Coordinator/ Project Coordinator – Audrey

 Logistics Coordinator/ Project Coordinator – Leo

Volunteer/Project Coordinator – Harriet

Lesvos

Project Coordinator – Giulia

Volunteer Coordinator/ Project Coordinator – Magnus

Samos

Volunteer/Project Coordinator – Julia

Project Coordinator – Simon

Bidragsytere

Frivillige administrasjon

Eftychia Oikonomou, Regnskapsassistent

Cicilie Bråten-Lindblad, Prosjektkoordinator, cicilie@drapenihavet.no

Susan Penty, HMS Rådgiver

Matthew Flynn and Ingrid Mellemseter, Koordinator-veiledere

Inger Karoline Vanvik Hovstein, Google Ads koordinator

Bo Solesvik Oppedal og Tone Delin Indrelid, Oversettere 

Jesper Haugan, Analytiker

Regionskoordinatorer

Thomas Stornes, Regionskoordinator Telemark

Marith Søderholm Øien, Regionskoordinator Troms og Finnmark

Grete Dagsvik, Regionskoordinator Agder

Kathrine Dørum Middelthon, Regionskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Regionskoordinator Vestland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Regionskoordinatorer Buskerud

Siv Grøteide, Regionskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Regionskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren og Magne Midthjell, Regionskoordinatorer Vestfold 

Silje Distad Stelander og Ingvild Gundersen, Lokallagskoordinatorer Oslo/Akershus 

Roar Pedersen,  Regionskoordinator Innlandet

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

Trude Jacobsen

Styremedlem

Elina B. Bjørck

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Anders Horn

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no