Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid både administrativt og gjennom feltarbeid. Vi har siden september 2015 og frem til januar 2017 hatt nærmere 3500 frivillige hjelpearbeidere. Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

2016-08-02 - 004

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

2016-08-02 - 003

Birgit Hjelmtvedt

HR- og Beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

IMG_20160723_140153

Cicilie Bråten

Frivilligkontakt

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Pic21

William Heaney

Head of Operations

Epost: william@drapenihavet.no

Draapen-i-havet-600dpi

Lill Jeanette Fallan

Destinasjonsadministrator Chios
Connie BW

Connie Acosta

Trainee

Epost: connie@drapenihavet.no

Draapen-i-havet-600dpi

Eivind Oskarson

Informasjonsmedarbeider

Epost: eivind@drapenihavet.no

Bidragsytere

Monica Hegna og Alina Svenning, Regnskapsmedarbeidere

Ole Petter Heggestad og Christine Moy, Fundraising

Jesper Haugan, Analytiker

Vilde Hunding Skogstad og Anita Tuskind Solbakken, Nettbutikkansvarlige

Hege Sigurdsen, Giverkontakt

Krysanthi Jacobsen, Frivilligkontakt

Trine Kvil, Administrasjonskoordinator 

 

 

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland, oversettelser

Ingvild Vatne, Lokallagskoordinator Østfold

Elnaz Golshany og Gunn Skindlo, Lokallagskoordinatorer Hordaland

Evelyn Pettersen, Lokallagskoordinator Trøndelag

Turid Lilleheie, Lokallagskoordinator Buskerud, Relasjonskontakt

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Styret

Regi Aalstad

Regi Aalstad

Styreleder
baber_qazi

Baber Qazi

Styremedlem
2016-08-02 - 004

Trude Jacobsen

Styremedlem
bilde profil_1

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no