Gi en engangssum

Ditt bidrag betyr mye for de mange som har måttet forlate alt de eide på grunn av krig og forfølgelse. Dråpen i Havet er tett på de som behøver vår støtte og sikrer dermed at bidragene brukes der behovet er størst.

barn lek

Gi en gave til arbeidet for mennesker på flukt. Hver dråpe teller!

Ja, jeg vil hjelpe

Du kan benytte knappen over for å velge ulike måter å gi, eller benytt VIPPS 10584 eller overføre direkte til vår konto 1503.67.54327  

Planlegger du et større arrangement til inntekt for Dråpen i Havet kan dere samle inn via et av våre Vipps-nummer. Vi kan tilpasse navnet på VIPPS-nummeret til deres prosjekt i en tidsbegrenset periode, slik at de som ønsker å gi enkelt finner akkurat deres prosjekt. Da kan du også selv få rapporter på hvor mye ditt arrangement har fått inn. Send en e-post til giver@drapenihavet.no så hjelper vi deg med dette.