Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og i felt. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas.

 

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit-2

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Vibeke DIH

Vibeke Hoem

Informasjonsmedarbeider

Epost: vibeke@drapenihavet.no

Henry

Henry Edvardsen

Giveransvarlig
Epost: henry@drapenihavet.no
Maria

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

Kathleen Foster

Fundraiser

Epost: kathleen@drapenihavet.no

Thea

Thea Jerejian

Frivilligkoordinator, Norge

Email: thea@drapenihavet.no

Cicilie bilde PR og Media

Cicilie Bråten-Lindblad

Prosjektkoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Hanne buller

Hanne Buller

HR- og Informasjonsassistent

Epost: hanne@drapenihavet.no

Koordinatorer Hellas

Athen

 Site Coordinator – Manoli

 Logistics Coordinator – Olivia

Project/Volunteer Coordinator – Mari

Volunteer/Project Coordinator – Gloria

Nord-Hellas

Site Coordinator – Bart

Coordinator – Swapnil

Coordinator – Jean-Baptiste

Lesvos

 Project Coordinator and Greek Relations – Angelika

Project Coordinator – Glenn

 Site /Volunteer Coordinator – Christos

Samos

Project/Volunteer Coordinator – Nausikaa

Project/Volunteer Coordinator – Carolin

Bidragsytere

Frivillige administrasjon

Jesper Haugan, Analytiker

Lokallagskoordinatorer

Grete Dagsvik, Lokallagskoordinator i Agder

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Lokallagskoordinator Hordaland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Lokallagskoordinatorer Buskerud

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren, Lokallagskoordinator Vestfold 

Cecilie Holm-Johnsen, Lokallagskoordinator Oslo/Akershus 

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Elina B. Bjørck

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Anders Horn

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no