Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og i felt. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 5500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas.

 

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit-2

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Vibeke DIH

Vibeke Hoem

Informasjonsarbeider

Epost: vibeke@drapenihavet.no

Henry

Henry Edvardsen

Innsamlingsansvarlig
Epost: henry@drapenihavet.no
20170902_142429 copy

Miranda Ørke

Prosjektkoordinator

Epost: miranda@drapenihavet.no

Maria

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

Cicilie bilde PR og Media

Cicilie Bråten

Administrasjons- og rekrutteringskoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Bilde Hanne nettsiden

Hanne Clementine Meyer

Trainee: Frivilligkoordinator, Norge

Email: hanne@drapenihavet.noo

Peder admin

Peder Laumb Stampe

Trainee

Epost: peder@drapenihavet.no

Gro Wærstad

Gro Wærstad

Politisk Rådgiver

Epost: gro@drapenihavet.no

Bidragsytere

Ada Aagre Pettersvold, Prosjektassistent

Trine Jåstad,  Opplæringskoordinator

Marianne Lie, Interaksjonsdesigner

Erling Ross, Webmaster

Ragnhild Eidsgaard Akre-Aas, Juridisk rådgiver

Monica Hegna, Regnskap/Controller

Jesper Haugan, Analytiker

 

 

 

 

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo og George Creighton, Lokallagskoordinatorer Hordaland

Turid Lilleheie, Lokallagskoordinator Buskerud

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren, Lokallagskoordinator Vestfold 

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

 

 

 

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Baber Quazi

Styremedlem

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no