Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og i felt. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6000 frivillige hjelpearbeidere i Hellas.

 

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit-2

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Vibeke DIH

Vibeke Hoem

Informasjonsmedarbeider

Epost: vibeke@drapenihavet.no

Henry

Henry Edvardsen

Giveransvarlig
Epost: henry@drapenihavet.no
Glenn -2

Glenn Andre Richard

Operations and Development Coordinator, Greece

Epost: glenn@drapenihavet.no

Maria

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

Cicilie bilde PR og Media

Cicilie Bråten-Lindblad

Prosjektkoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Thea

Thea Jerejian

Frivilligkoordinator, Norge

Email: thea@drapenihavet.no

Bidragsytere

Ververe

Nora Kristine Helland Stai

Mariann Pettersen

Connie Perez Acosta

 

 

 

Frivillige administrasjon

Inga Østensen, Regnskapsassistent 

Trine Jåstad,  Opplæringskoordinator

Marianne Lie, Interaksjonsdesigner

Erling Ross, Webmaster

Ragnhild Eidsgaard Akre-Aas, Juridisk rådgiver

Monica Hegna, Regnskap/Controller

Jesper Haugan, Analytiker

Lokallagskoordinatorer

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Lokallagskoordinator Hordaland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Lokallagskoordinatorer Buskerud

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren, Lokallagskoordinator Vestfold 

Cecilie Holm-Johnsen, Lokallagskoordinator Oslo/Akershus 

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Baber Quazi

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no