Dråpen i Havet har sitt hovedkontor i Oslo, men flere av våre ansatte er stasjonert i Hellas for å være tett på vårt arbeid i felt. I tillegg har vi et utvalg koordinatorer og feltarbeidere ved alle våre lokasjoner i Hellas. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas. Det er takket være frivillig innsats at organisasjonen er blitt det den er i dag.

Vårt team i Oslo

IMG_6275 (2)

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

IMG_6273 (2)

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Despina 2 skalert 2

Despina F. Johansen

Head of Operations

Epost: despina@drapenihavet.no

IMG_6392 (2)

Sidsel E. Aas

Kommunikasjons- og innsamlingsansvarlig

Epost: sidsel@drapenihavet.no

IMG_6372 (2)

Thea Jerejian

Frivilligkoordinator Norge

Email: thea@drapenihavet.no

IMG_6321 (2)

Eline Anker

Informasjonsmedarbeider

Epost: eline@drapenihavet.no

IMG_6331 (2)

Henry Edvardsen

Giveransvarlig

Epost: henry@drapenihavet.no

IMG_6351 (2)

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

IMG_6317 (2)

Rune-André Tveit

Sponsoransvarlig

Epost: rune@drapenihavet.no

Charlotte (2)

Charlotte Bryhn

Trainee HR and Preparedness 

Epost: charlotte@drapenihavet.no

 

Hanne Buller

HR- og Informasjonsassistent

Epost: hanneb@drapenihavet.no

Vårt team i Hellas

Angelika

Greek Relations

Christos

Operations Coordinator Greece

Giulia

Project Coordinator Greece

Koordinatorer Hellas

De fleste av våre koordinatorer jobber for tiden gjennom fjernarbeid grunnet koronaepidemien.

Athen

 Site Coordinator – Manoli

Volunteer/Project Coordinator – Olivia

 Volunteer/Project Coordinator – Jodie

Nord-Hellas

Site/Project Coordinator – Jean-Baptiste

Volunteer/Project Coordinator – Audrey

 Logistics/Project Coordinator – Leo

Lesvos

Volunteer/Project Coordinator – Arianna

Project Coordinator – Giulia

Project Coordinator – Kian

Samos

Site/Project Coordinator – Arill

Bidragsytere

Frivillige administrasjon

Eftychia Oikonomou, frivillig regnskapsassistent

Cicilie Bråten-Lindblad, Prosjektkoordinator, cicilie@drapenihavet.no

Susan Penty, HMS Rådgiver/HSE Advisor

Matthew Flynn and Ingrid Mellemseter, Veiledere for koordinatorer/Coordinator Counselors

Inger Karoline Vanvik Hovstein, Google Ads koordinator

Bo Solesvik Oppedal og Tone Delin Indrelid, oversettere 

Jesper Haugan, Analytiker

Lokallagskoordinatorer

Thomas Stornes, Lokallagskoordinator Telemark

Marith Søderholm Øien, Lokallagskoordinator Troms og Finnmark

Grete Dagsvik, Lokallagskoordinator i Agder

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Lokallagskoordinator Vestland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Lokallagskoordinatorer Buskerud

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren og Magne Midthjell, Lokallagskoordinator Vestfold 

Silje Distad Stelander og Ingvild Gundersen, Lokallagskoordinator Oslo/Akershus 

Roar Pedersen,  Lokallagskoordinator Innlandet

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Elina B. Bjørck

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Anders Horn

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no