Dråpen i Havet har sitt hovedkontor i Oslo, men flere av våre ansatte er stasjonert i Hellas for å være tett på vårt arbeid i felt. I tillegg har vi et utvalg koordinatorer og feltarbeidere ved alle våre lokasjoner i Hellas. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas. Det er takket være frivillig innsats at organisasjonen er blitt det den er i dag.

Vårt team i Oslo

IMG_6275 (2)

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

IMG_6273 (2)

Birgit H. Tufte

Leder for HR og beredskap

Epost: birgit@drapenihavet.no

Despina 2 skalert 2

Despina F. Johansen

Leder for internasjonalt arbeid

Epost: despina@drapenihavet.no

IMG_6392 (2)

Sidsel E. Aas

Leder for kommunikasjon og innsamling

Epost: sidsel@drapenihavet.no

IMG_6372 (2)

Thea Jerejian

Koordinator internasjonalt arbeid, rekruttering og prosjekter (Permisjon til 31.03.2021)

Epost: thea@drapenihavet.no

Hanne Buller

Koordinator internasjonalt arbeid, rekruttering og prosjekter

Epost: hanneb@drapenihavet.no

Profilbilde-Nadja

Nadja Sørelvmo

Koordinator internasjonalt arbeid, HR og beredskap

Epost: nadja@drapenihavet.no

Malin Delbekk_BW

Malin Delbekk

Assistent internasjonalt arbeid, rekruttering

Epost: malin@drapenihavet.no

IMG_6351 (2)

Maria Sagen Vodentsis

Kommunikasjonskoordinator, sosiale medier og innholdsproduksjon

Epost: maria@drapenihavet.no

IMG_6331 (2)

Henry Edvardsen

Kommunikasjonskoordinator, innsamling og giverservice

Epost: henry@drapenihavet.no

Ida Åkerstedt

Kommunikasjonskoordinator, web og innholdsproduksjon

Epost: ida@drapenihavet.no

Ida Marlene Henriksen

Praktikant

Epost: ida.marlene@drapenihavet.no

Vårt team i Hellas

Angelika Sogn Koutsofotinos

Country Office Advisor/Legal Representative Greece

Jean-Baptiste Metz

Head of Programs Greece and

Acting Head of Operations Greece

Fania Zouni

Back Office Assistant

Koordinatorer Hellas

Athen

Site Coordinator – Silvia

Project Coordinator/Volunteer Coordinator – Fransesca

Logistics Coordinator – Isobel

Project/Education Coordinator – Eva

Nord-Hellas

Site Coordinator – Thea

Volunteer/Project Coordinator – Harriet

Logistics Coordinator – Shannon

Lesvos

Site Coordinator – Babak

Project/Volunteer Coordinator – Kirstine

Project/Volunteer Coordinator – Daniela

Samos

Site/Logistics Coordinator – Ruth

Project/Volunteer Coordinator – Magnus

Bidragsytere

Frivillige administrasjon

Eftychia Oikonomou, Regnskapsassistent

Cicilie Bråten-Lindblad, Prosjektkoordinator, cicilie@drapenihavet.no

Regionskoordinatorer

Thomas Stornes, Regionskoordinator Telemark

Marith Søderholm Øien, Regionskoordinator Troms og Finnmark

Grete Dagsvik, Regionskoordinator Agder

Kathrine Dørum Middelthon, Regionskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Regionskoordinator Vestland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Regionskoordinatorer Buskerud

Siv Grøteide, Regionskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Regionskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren og Magne Midthjell, Regionskoordinatorer Vestfold 

Silje Distad Stelander og Ingvild Gundersen, Regionskoordinatorer Oslo/Akershus 

Roar Pedersen,  Regionskoordinator Innlandet

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Trude Jacobsen

Styremedlem

Elina B. Bjørck

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Anders Horn

Styremedlem

Kim Gerdts

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no