Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og i felt. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til 5000 frivillige hjelpearbeidere i Hellas.

 

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit-2

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

nanna

Nanna Falk

Head of Operations

Epost: nanna@drapenihavet.no

Lill Jeanette Fallan

Innsamlingskoordinator

Epost: jeanette@drapenihavet.no

Cicilie-2

Cicilie Bråten

Rekrutteringskoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Maria

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

aqeel

Chaudhry Aqeel Shafqat

Regnskapsmedarbeider

Epost: aqeel@drapenihavet.no

Vibeke DIH

Vibeke Hoem

Informasjonsmedarbeider

Epost: vibeke@drapenihavet.no

Bidragsytere

Frida Enholm Husem, Frivillig Koordinator Norge. E-mail: frida@drapenihavet.no

Monica Hegna, Regnskap/Controller

Trine Jåstad,  Opplæringskoordinator

Jesper Haugan, Analytiker

Ragnhild Eidsgaard Akre-Aas, Juridisk rådgiver

 

 

 

 

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo og George Creighton, Lokallagskoordinatorer Hordaland

Turid Lilleheie, Lokallagskoordinator Buskerud

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

 

 

 

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Baber Quazi

Styremedlem

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no