Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og i felt. Vi har siden september 2015 sendt over 4000 frivillige hjelpearbeidere til Hellas.

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit-2

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

nanna

Nanna Falk

Head of Operations

Epost: nanna@drapenihavet.no

Lill Jeanette Fallan

Innsamlingskoordinator

Epost: jeanette@drapenihavet.no

Cicilie-2

Cicilie Bråten

Rekrutteringskoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Henry

Henry Edvardsen

Trainee/Frivilligkoordinator

Epost: henry@drapenihavet.no

aqeel

Chaudhry Aqeel Shafqat

Regnskapsmedarbeider

Epost: aqeel@drapenihavet.no

Vibeke DIH

Vibeke Hoem

Informasjonsmedarbeider

Epost: vibeke@drapenihavet.no

Bidragsytere

Maria Sagen Vodentsis, Ansvarlig sosiale medier

Monica Hegna, Regnskap

Ole Petter Heggestad, Innsamlinger

Jesper Haugan, Analytiker

Vilde Hunding Skogstad, Nettbutikk

Shakira Bedoya Sánchez, HMS Koordinator

 

 

 

 

 

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo og George Creighton, Lokallagskoordinatorer Hordaland

Turid Lilleheie, Lokallagskoordinator Buskerud

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Styret

Regi Aalstad

Regi Aalstad

Styreleder

Baber Qazi

Styremedlem

Trude Jacobsen

Styremedlem

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no