Dråpen i Havet har sitt hovedkontor i Oslo, men flere av våre ansatte er stasjonert i Hellas for å være tett på vårt arbeid i felt. I tillegg har vi et utvalg koordinatorer og feltarbeidere ved alle våre lokasjoner i Hellas. Vi har siden september 2015 koordinert innsatsen til over 6500 frivillige hjelpearbeidere i Hellas. Det er takket være frivillig innsats at organisasjonen er blitt det den er i dag.

Vårt team i Oslo

Trude

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

Birgit

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Despina 2 skalert 2

Despina F. Johansen

Head of Operations

Epost: despina@drapenihavet.no

Sidsel

Sidsel Aas

Kommunikasjons- og innsamlingsansvarlig

Epost: sidsel@drapenihavet.no

Thea

Thea Jerejian

Frivilligkoordinator, Norge

Email: thea@drapenihavet.no

Eline

Eline Anker

Informasjonsmedarbeider

Epost: eline@drapenihavet.no

Henry

Henry Edvardsen

Giveransvarlig

Epost: henry@drapenihavet.no

Maria

Maria Sagen Vodentsis

Ansvarlig sosiale medier

Epost: maria@drapenihavet.no

Rune

Rune Tveit

Sponsoransvarlig

Epost: rune@drapenihavet.no

Hanne Buller

Hanne Buller

HR- og Informasjonsassistent

Epost: hanne@drapenihavet.no

Cicilie bilde PR og Media

Cicilie Bråten-Lindblad

Prosjektkoordinator

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Vårt team i Hellas

Giulia

Giulia Perazzini

Project Coordinator Greece

Epost: giulia@drapenihavet.no

Angelika

Angelika Sogn

Greek Relations

Epost: angelika@drapenihavet.no

Christos

Christos  Nikolaidis

Operations Coordinator Greece

Epost: Christos@drapenihavet.no

Koordinatorer Hellas

Athen

 Site Coordinator – Manoli

 Logistics Coordinator – Olivia

Logistics Coordinator – Nausikaa

Volunteer/Project Coordinator – Gloria

Nord-Hellas

Site/Project Coordinator – Jean-Baptiste

Volunteer/Project Coordinator – Audrey

Lesvos

Site Coordinator – Ida

Volunteer/Project Coordinator – Arianna

Project Coordinator – Giulia

Project Coordinator – Kian

Samos

Site/Project Coordinator – Arill

Volunteer/Project Coordinator – Gaia

Bidragsytere

Frivillige administrasjon

Matthew Flynn and Ingrid Mellemseter, Veiledere for koordinatorer/Coordinator Counselors

Inger Karoline Vanvik Hovstein, Google Ads koordinator

Bo Solesvik Oppedal og Tone Delin Indrelid, oversettere 

Jesper Haugan, Analytiker

Lokallagskoordinatorer

Grete Dagsvik, Lokallagskoordinator i Agder

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland

Gunn Skinlo, Lokallagskoordinator Hordaland

Turid Lilleheie og Anita Ingebretsen, Lokallagskoordinatorer Buskerud

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Henriette Beate Berggren, Lokallagskoordinator Vestfold 

Silje Distad Stelander og Ingvild Gundersen, Lokallagskoordinator Oslo/Akershus 

Styret

Turid Lilleheie

Styreleder

Ole Petter Heggestad

Styremedlem

 

Trude Jacobsen

Styremedlem

Elina B. Bjørck

Styremedlem

Rasmus Mo

Styrmedlem

Anders Horn

Styremedlem

Valgkomitè:

Torill Odden og Stein Erik Syrstad

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no