Dråpen i Havet er i hovedsak basert på frivillig arbeid, både administrativt og felt. Vi har siden september 2015 sendt over 4000 frivillige hjelpearbeidere til Hellas.

Det er takket være frivillig innsats organisasjonen er blitt det den er i dag.

Administrasjon

2016-08-02 - 004

Trude Jacobsen

Generalsekretær

Epost: trude@drapenihavet.no

2016-08-02 - 003

Birgit Hjelmtvedt

HR- og beredskapssjef

Epost: birgit@drapenihavet.no

Pic21

William Heaney

Head of Operations

Epost: william@drapenihavet.no

IMG_20160723_140153

Cicilie Bråten

Frivilligkontakt

Epost: cicilie@drapenihavet.no

Lill Jeanette Fallan

Innsamlingskoordinator

Epost: jeanette@drapenihavet.no

20170902_142429 copy

Miranda Ørke

Trainee

Epost: miranda@drapenihavet.no

Draapen-i-havet-600dpi

Raya Maki

Trainee

Epost: raya@drapenihavet.no

Bidragsytere

Monica Hegna og Alina Svenning, Regnskapsmedarbeidere

Ole Petter Heggestad og Christine Moy, Innsamling

Jesper Haugan, Analytiker

Vilde Hunding Skogstad og Anita Tuskind Solbakken, Nettbutikkansvarlige

Hege Sigurdsen, Giverkontakt

 

 

 

 

Kathrine Dørum Middelthon, Lokallagskoordinator Rogaland, oversettelser

Ingvild Vatne, Lokallagskoordinator Østfold

Elnaz Golshany og Gunn Skindlo, Lokallagskoordinatorer Hordaland

Turid Lilleheie, Lokallagskoordinator Buskerud, Relasjonskontakt

Åsta Marte Evensberget, Lokallagskoordinator Agder

Siv Grøteide, Lokallagskoordinator Møre og Romsdal

Tone Jøssund, Lokallagskoordinator Trøndelag

Styret

Regi Aalstad

Regi Aalstad

Styreleder

Baber Qazi

Styremedlem

Trude Jacobsen

Styremedlem

Thomas Brager Carlsen

Styremedlem

Hjelp oss å hjelpe andre. Meld deg som frivillig her.    Bli frivillig!

Vil du bli en del av teamet vårt?

Send en mail til post@drapenihavet.no